Ja i blog

Witajcie ♥

  Nazywam się Sara, a to Light In The Dark (LITD) - moje i twoje światełko w ciemności. Tak wiem, ten wstęp jest taki głęboki. Najśmieszniejsze jest to, że nazwa bloga pochodzi od słynnego cytaty Prof. Dumbeldore'a z Harry'ego Pottera.


grafika harry potter, quote, and albus dumbledore

grafika harry potter, funny, and colgate

(jak już jesteśmy przy Harrym Potterze mam nadzieje, ze wybaczycie mi to zdjęcie. Nie mogłam się powstrzymać.)


  Wszystko zaczęło się 07.04 2015  gdy wrzuciłam swój pierwszy post, a moje życie zaczęło się walić. Potrzebowałam wtedy podzielić się z innymi moim zdaniem, zbuntować się przeciw światu, więc pisałam masę przemyśleń. Przechodziłam naprawdę długą drogę, zanim doszłam tutaj. Pisałam wiersze. Dużo wierszy. Wiersze zastępowały przemyślenia. Tak właściwie nimi były. Mogłam coś , wyrazić siebie w nietypowy sposób.
  Później doszły krótkie opowiadania, a obecnie po wielu edycjach wszystko stanęło do góry nogami. Light In The Dark to po prostu mój mózg, moje światło, które wiele mnie w życiu nauczyło i odgoniło największe ciemności.  


"Potrzebny jest mrok, aby gwiazdy mogły świecić"


  Ponieważ nie ciągnie mnie tylko do głębokich tekstów, prowadzę też drugi BLOG, na którym znajdziecie po trochu wszystkiego, serdecznie zapraszam! A teraz, żeby ten wpis nie był długi jak życie Edwarda ze Zmierzchu przejdźmy może do mojej osoby.
   Unikam stereotypowych zachowań. Dążę do szczęścia, dążę do tego, by być dobrym człowiekiem. A z resztą, jeżeli chcecie poznać mnie bliżej, musice po prostu ze mną na chwilę zostać. Moja twórczość odsłania najskrytsze zakamarki mojej duszy, odkrywa każdą, najbardziej sprzeczną cząstkę...
  Nie obchodzi mnie ile mam wyświetleń, czy obserwatorów. Liczą się dla mnie czytelnicy, ci prawdziwi. Nie ci, co wchodzą tylko po to, by zostawić do siebie adres. 
 Z góry uprzedzam, że nie będę dostosowywała swojej twórczości do czytelnika. Publikuję, co mi się podoba, co uważam za dobre. 
Na koniec dziękuję, że tu trafiłeś, mam nadzieję, że zostaniesz ze mną jak najdłużej ♥

Info techniczne.
Zdjęcia: Wszystkie pochodzą ze strony We Heart It.
Szablon: Zrobiony przez cudowną Kasię.
Tekst: Autorstwo własne, wszelkie prawa zastrzeżone!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię- to bardzo motywuje!
Pamiętaj, aby być kulturalnym ;)